Kategorie výrobků

V e-shopu jsou výrobky zařazeny do kvalitativních kategorií PROFI, ECONOMY a BASIC. Zařazení do jednotlivých kategorií slouží k lepší orientaci v nabídce svítidel, jejich kvalitě a určenému způsobu užití.

Svítidla se do jednotlivých kategorií dělí dle různých faktorů (materiál svítidla, LED diody, napájecí zdroj, účinnost svítidla a spoustu dalších), které mají velký vliv na životnost svítidla a také cenu.

Uvedené kvalitativní kategorie hodnotí technické provedení svítidel, nikoli jejich design a vzhled. Při výběru svítidla je důležité vědět co od produktu očekáváte.

 

označení PROFI

Kategorie svítidel té nejvyšší kvality. Svítidla jsou určena především do vícesměnných/celodenních provozů, ve kterých je potřeba kvalitního osvětlení téměř dvojnásobná. 
Svítidla jsou vyrobena z kvalitních materiálů (hliník a značkové komponenty). Jejich zásadní výhodou je vysoká účinnost (minimálně 120lm/W), dlouhá životnost (min. 70.000h) a úsporný provoz.  
Investice do této kategorie svítidel je poměrně vyšší, ovšem díky velké úspoře energie se vrátí během pár let zpět.

 

označení ECONOMY

Kategorie svítidel s dobrým poměrem cena / výkon. Jedná se o svítidla z kvalitních materiálů, která jsou určena především do kanceláří a dílen.
Jejich výhodou je dostačující účinnost (100 - 120lm/W) a střední doba životnosti (min. 40.000h) v kombinaci s přijatelnou pořizovací cenou.

 

označení BASIC

Kategorie svítidel pro méně náročné prostory (např. domácnosti). Jejich použití je vhodné zejména v domácnostech nebo místech, kde se svítí jen několik hodin denně. 
Oproti ostatním kategoriím mají nižší účinnost (do 100lm/W) a kratší životnost (min. 20.000h), což je vyváženo nízkou pořizovací cenou.


Tento e-shop využívá cookies, aby vám mohl nabídnout některé služby a zvýšil váš uživatelský komfort. Bez jejich použití není schopen fungovat. Pokud navštívíte naše webové stránky, souhlasíte s použitím souborů cookie. více informací...